ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Заборгованість водоканалів Львівщини за спожиту електроенергію — 10,5 млн грн

24.03.2015

На сьогоднішній день борг комунальних підприємств — водоканалів Львівщини за спожиту електричну енергію становить 10 млн 479,7 тис. грн і зменшився на 1 млн 705 тис. грн порівняно з розрахунками станом на 16 березня 2015 року:

Ситуація з послугами електропостачання водоканалів наступна:

ЛМКП «Львівводоканал» сьогодні відновлено електропостачання;

КП «Бориславводоканал» відновлено електропостачання 23 березня 2015 року;

КП «Дрогобичводоканал» припинено електропостачання з 23 березня 2015 року.

Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» ЗОБОВ’ЯЗАНЕ припиняти послуги електропостачання споживачам-боржникам.

Взаємовідносини між комунальними підприємствами — водоканалами Львівщини та ПАТ «Львівобленерго» врегульовані умовами договорів про постачання електричної енергії,  які згідно з чинним законодавством України є обов’язковими для виконання обома сторонами.

ПАТ «Львівобленерго» в свою чергу має договірні зобов’язання з ДП «Енергоринок» — купує електричну енергію і здійснює розрахунки за неї у визначені терміни.

Заборгованість споживачів за електричну енергію є прямою загрозою своєчасних розрахунків ПАТ «Львівобленерго» з ДП «Енергоринок» і, відповідно — загрозою надійності електропостачання споживачам та належного рівня життєзабезпечення Львівщини.  

Довідка.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щомісячно встановлює роздрібний тариф для розрахунків юридичних споживачів за спожиту електричну енергію і доводить енергопостачальним компаніям України.   

Енергопостачальні компанії, в тому числі ПАТ «Львівобленерго», в свою чергу ЗОБОВ’ЯЗАНІ застосувати роздрібний тариф при розрахунках юридичних споживачів за спожиту електричну енергію.    

Відділ корпоративних зв’язків
ПАТ “Львівобленерго”

До архіву новин