ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

“Львівобленерго” отримало сертифікати відповідності ISO 9001:2015

19.12.2018
ПрАТ «Львівобленерго» стало однією з перших енергорозподільних компаній України, яка отримала сертифікати  відповідності системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту  ISO 9001:2015 та стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Сьогодні представник сертифікаційного органу “Бюро Верітас Сертифікейшн Україна” Поліна Бугайцова урочисто вручила сертифікати відповідності  ISO 9001:2015 керівництву ПрАТ “Львівобленерго”: Голові Правління  Володимиру Матвіїшину та заступнику Голови Правління Ярославу Стасюку.

Сертифікати відповідності видані за результатами проведеного сертифікаційного аудиту провідними аудиторами компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн».

Система управління якістю Товариства згідно з ISO 9001:2015 має чітко визначену  сферу сертифікації  – “Управління діяльністю з розподілу електричної  енергії” . За умови постійного належного  функціонування системи  та щорічного  проведення  наглядових  аудитів  сертифікат діє до 18 липня 2021 року.

Повна реалізація всіх вимог цього стандарту дає можливість підвищувати якість послуг, це вагомий  стратегічний інструментарій, який дозволяє скоротити затрати, оптимізувати та вдосконалити процеси надання послуг, підвищити продуктивність праці.

Компанія Бюро Верітас Сертифікейшн Україна надає послуги з сертифікації більш ніж в 120 країнах світу і є провідним незалежним сертифікаційним органом, який видав понад 150 тисяч сертифікатів. Сертифікати  компанії  беззаперечно  визнаються  на національному ринку та в усьому світі.
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин