Львівські енергетики долучились до подолання епідемії коронавірусу

26.03.2020

Львівські енергетики активно реалізовують проекти для протидії поширенню коронавірусу та допомоги у лікуванні хворих на COVID-19. На боротьбу з епідемією вже виділили близько 3 млн грн.

Так, ПрАТ «Львівобленерго» разом із партнером ТОВ «Львівенергозбут» придбали два апарати штучної вентиляції легень швейцарського виробництва HAMILTON C-3 для однієї з львівських лікарень.  

За даними виробника, це компактний апарат з широкими функціональними можливостями, а саме: вентиляція легень у дорослих, дітей та немовлят; розширені режими вентиляції; інтегрована високопоточна оксигенотерапія; інструмент для захисту легень тощо.  

Завдяки вбудованому акумулятору великої ємності HAMILTON C-3 дозволяє здійснювати вентиляцію легень пацієнтів під час транспортування в межах медичного закладу, коли немає доступу до зовнішніх джерел живлення.

Окрім цього, ПрАТ «Львівобленерго» спрямувало кошти на закупівлю іншого необхідного обладнання для медичних закладів: це дихальні фільтри, дихальні системи, анестезіологічні маски тощо.

Львівські енергетики продовжуватимуть моніторинг потреб лікарень і надалі надаватимуть допомогу медикам, адже розуміють: лише спільними зусиллями влади, суспільства та бізнесу можна ефективно протидіяти небезпечній хворобі.

Соціальну ініціативу ПрАТ «Львівобленерго» здійснює спільно з компанією-генеральним партнером ТОВ «Львівенергозбут».   

Додамо, що енергетика — це одна з тих галузей, яка продовжує працювати в умовах епідемії та карантину. Тож зважаючи на необхідність фізичної присутності енергетиків на робочих місцях, «Львівобленерго» забезпечує засобами захисту працівників: захисні маски, дезінфікуючі засоби для рук та поверхонь тощо.