Через стихію мешканці залишились без світла (ОНОВЛЕНО)

07.05.2020

Енергетики відновили електрозабезпечення 30 населених пунктів, які залишились без світла через негоду. Станом на 16:00 знеструмлено 3 населені пункти повністю та 1 частково. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. 

***

Негода спричинила відключення в електромережах кількох районів Львівщини. Енергетики відновлюють електропостачання споживачам.  

Так, станом на 10:00 год. сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 4 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 5 частково, 22 населені пункти повністю та 12 частково у Жидачівському, Перемишлянському, Самбірському, Дрогобицькому, Яворівському, Золочівському та Бродівському районах.  

Відновлюють електрозабезпечення 9 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 28 працівників, задіяли 12 одиниць техніки.

Сьогодні протягом дня погодні умови також будуть ускладнені: очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, вдень подекуди грози.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.