На Львівщині — пориви вітру та грози!

12.05.2020

Сьогодні протягом дня у західних областях України синоптики прогнозують грози, пориви вітру та шквали 15-20 м/с, місцями 25 м/с. Тож виходячи з дому пам’ятайте не лише про захист від епідемії, а й про правила безпеки під час негоди. 

Щільно закрийте всі вікна будинку, прибирайте з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці тримайтесь подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркуйте поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті.

Окрім цього, стихія може спричинити пошкодження електромереж:     

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.