Негода знову додала роботи енергетикам

14.05.2020

Сьогодні станом на 08:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 3 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 4 частково, 16 населених пункти повністю та 5 частково у Дрогобицькому, Мостиському, Золочівському, Жовківському, Кам’янка-Бузькому та Сокальському районах.  

Відновлюють електрозабезпечення 7 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 36 працівників, задіяли 10 одиниць техніки.

За прогнозами синоптиків сьогодні на Львівщині також очікуються місцями грози, значні дощі.  

Дотримуйтесь правил безпеки: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»