ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Перенесення електромереж, що перебувають у власності Товариства

У разі спорудження або реконструкції будівель, доріг, мостів, інших об’єктів архітектури роботи з перенесення повітряних і підземних електричних мереж, теплових мереж та інших об’єктів електроенергетики виконуються власником цих об’єктів електроенергетики за рахунок замовників будівництва або реконструкції будівель, доріг, мостів, інших об’єктів архітектури відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації(Закон України “Про електроенергетику",стаття 18, частина 4).

ПрАТ “Львівобленерго” надає послугу з перенесення електромереж, що перебувають у власності Товариства на підставі укладених із Замовниками договорів за наявності фактичної можливості перенесення електромереж.

Роботи з перенесення електричних мереж виконуються Товариством за рахунок Замовників відповідно до погодженої у ПрАТ “Львівобленерго” проектно-кошторисної документації.

Для замовлення такої послуги необхідно:

1. Звернутись з письмовим зверненням за місцем розташування електромереж на ім’я начальника (для Львівської області – у відповідний район електричних мереж , для міста Львова – у Львівські міські електромережі, вул. проф. Буйка, 16).

До звернення необхідно додати копії установчих документів:

для юридичних осіб:
-     виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців або свідоцтво про державну реєстрацію;
-     статут, положення тощо (титульна сторінка, перша сторінка та сторінка, де вказано право укладати договори і особа, яка підписує ці договори) або довіреність на право укладання договорів.

для населення:
-     копію паспорта та ідентифікаційного номеру.

2. ПрАТ “Львівобленерго” розробляє Договір про надання послуги з перенесення електромереж.

3. Проект Договору у двох примірниках надається Замовнику наручно (або, при неможливості, надсилається поштою) для погодження і підписання з його сторони.

4. Після підписання сторонами один примірник укладеного Договору надається Замовнику наручно або надсилається поштою.

Подальше виконання Договору здійснюється Сторонами згідно з його умовами.

За додатковими роз’ясненнями Замовник може звернутись:
•    у відповідний район електричних мереж;
•    у Львівські міські електромережі, тел: (032) 239-21-64, (032) 239-21-80.