Корпоративний блог

Ярослав Стасюк

Дякую медикам за їхню невтомну працю!

21.09.2020

Коронавірус, епідемія, карантин — на жаль, ці слова вже перестали бути застережними для багатьох із нас. Так, всі ми втомились від обмежень, але є люди, які не мають права жодної миті забувати про небезпечну хворобу — це наші лікарі. Медики кожен день рятують життя і здоров’я людей, при цьому ставлять себе під загрозу. 

З початку епідемії наша компанія розпочала активно реалізовувати соціальні  проєкти,  спрямовані на допомогу у лікуванні хворих на COVID-19 та на протидію поширенню коронавірусу. 

Захисні костюми, маски, респіратори, рукавиці, необхідне обладнання для лікарень, допомога до фонду страхування медиків та багато іншого — все це  стало нашим внеском у боротьбу із COVID-19. Для цього ПрАТ «Львівобленерго» виділило понад 5 мільйонів гривень.

Серед придбаного енергетиками обладнання — апарат штучної вентиляції легень. Ми вирішили не купляти «перший-ліпший», а зупинились на HAMILTON C-3. Це якісний та надійний апарат ШВЛ швейцарського виробництва. Ще навесні наша компанія перерахувала  необхідні кошти, але на доставку довелось певний час зачекати. Адже зважаючи на світову епідемію виробники мають дуже багато замовлень. 

Зрештою, минулого тижня ми отримали апарат ШВЛ і передали його львівському Центру легеневого здоров’я. Відтепер нове обладнання допомагатиме рятувати життя людей — всі ми бачимо статистику, яка показує щоденне зростання кількості хворих. 

Дякую всім лікарям за їхню невтомну працю!  Вірю, що спільними зусиллями наша країна зможе подолати небезпечну епідемію.