Корпоративний блог

Наталія Грицько

Сплата податків — це наш внесок у розбудову держави

08.10.2020

ПрАТ «Львівобленерго» справно перераховує кошти до державного і місцевого бюджетів, а працівники компанії отримують виключно офіційну «білу» зарплату. Адже ми розуміємо, що виконання всіх податкових зобов’язань — це наш внесок у розбудову держави та регіону. 

Сьогодні наша компанія є одним із найбільших платників податків у Львівській області. Так, у 2019 році Товариство сплатило до бюджету 475,9 мільйонів гривень. 

Окрім цього, ми беремо активно участь у житті суспільства і велику увагу приділяємо реалізації соціальних проектів. 

Цьогоріч це допомога медикам у боротьбі з коронавірусом, вже традиційна підтримка вихованців навчально-реабілітаційного центру «Джерело» та школи-інтернету №100 для дітей з порушеннями зору, реалізація спортивних ініціатив, акція «Безпека понад усе!» онлайн та інші заходи. 

Важливо, що наша діяльність відзначена експертами та громадськістю. Цього року ПрАТ "Львівобленерго" визнали переможцем Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків" на Львівщині, який  проводить громадська організація "Асоціація платників податків України". 

Хочу підкреслити, що ця відзнака стане для нас мотивацією для подальшої успішної праці та реалізації соціальних ініціатив.