Оперативна інформація щодо введення графіків аварійних відключень на Львівщині

05.12.2014

Сьогодні, 05 грудня 2014 року, на виконання розпоряджень диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК „Укренерго”:

  • о 09:09 год. введено в дію графіки аварійних відключень (ГАВ) по Львівщині з 1 по 8 чергу сумарною потужністю 96 мегават (МВт);
  • о 11:37 год. додатково введено в дію ГАВ потужністю 82,43 МВт, що в цілому  складає всі 10 черг ГАВ.   

Графіками аварійних вимкнень охоплені вулиці міста Львова: Хмельницького, Топольна, Грінченка, Мазепи, Жовківська, Панча, Варшавська, Чорновола, Замарстинівська, Щурата, В.Великого, Кульпарківська, Любінська, кн.Ольги, Стрийська, Франка, П.Мирного,  Пасічна, Зелена, Городоцька, Окружна та прилеглі до них; мікрорайон Левандівка.

По Львівській області ГАВ введено у м.Червоноград, Бродівському, Буському, Жидачівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Городоцькому,  Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Радехівському, Самбірському, Сокальському та  Яворівському районах.

Як припинення дії, так і введення в дію ГАВ, здійснюється по спецрозпорядженню диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» згідно з «Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», яка затверджена Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12 лютого 2014 року N 142 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2014 р. за N 425/25202.

Відділ корпоративних зв’язків
ПАТ „Львівобленерго”