Погодні умови погіршуються, дотримуйтесь правил безпеки!

05.04.2021

6 квітня вночі на Львівщині очікуються пориви північно-західного вітру 15–20 м/с, вранці та вдень — значний мокрий сніг та сніг.

Щоб вберегти себе та рідних дотримуйтесь правил поведінки при негоді:

▪️ Обмежте пересування, особливо на власному транспорті. 

▪️ Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю. 

▪️ Не плануйте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час. 

▪️ Не стійте поблизу зруйнованих будівель. 

▪️ Намагайтесь не перебувати поруч з лініями електропередачі, рекламними щитами та іншими конструкціями, негода може призвести до їх пошкодження. 

▪️ Не перебігайте проїжджу частину дороги під час ожеледиці. 

▪️ Якщо Ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль в суглобах, утворилися пухлини – зверніться до лікаря. 

У випадку, якщо негода пошкодила електромережі: 

▪️ Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно. 

▪️ Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго». 

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками. 

▪️ Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні. 

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»  та на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» .

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.