Енергетики усувають наслідки нічної негоди

14.06.2022

Грози з поривами вітру ввечері 13 червня та сьогодні вночі спричинили відключення в електромережах.

Станом на 8 годину ранку внаслідок стихії знеструмлені 29 населених пунктів повністю та 27 частково у Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Самбірська, Турківська частина); Центральному РЕМ (Жидачівська, Пустомитівська част.); Західному РЕМ (Городоцька, Мостиська част.); Південному РЕМ (Стрийська част.), ЛМЕМ (Пустомитівська част.). 

Аварійні бригади «Львівобленерго» працюють над відновленням електропостачання споживачам.  

Нагадуємо, що до місця обриву проводу лінії електропередачі не можна наближатися на відстань менше восьми метрів. Відходити з небезпечної зони потрібно «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Якщо побачили пошкоджені електромережі — зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно) і повідомте про ситуацію. За можливості організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади «Львівобленерго».

Також залишити повідомлення можна на сторінці «Гаряча лінія «Львівобленерго» у Facebook: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline

Окрім цього, можливість повідомити про аварію є у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.