ДСТУ ISO 9001:2015

ПрАТ «Львівобленерго» стало однією з перших енергорозподільних компаній України, яка отримала сертифікати  відповідності системи управління якістю вимогам нового ДСТУ ISO 9001:2015.

Товариство отримало сертифікати відповідності наприкінці вересня за результатами проведеного аудиту провідними аудиторами компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн».

Система управління якістю Товариства згідно з ДСТУ ISO 9001:2015 має чітко визначену  сферу сертифікації  – “Управління діяльністю з розподілу електричної  енергії” . За умови постійного належного  функціонування системи та щорічного проведення наглядових аудитів сертифікат діє до 18 липня 2024 року.

Повна реалізація всіх вимог цього стандарту дає можливість підвищувати якість послуг, це вагомий  стратегічний інструментарій, який дозволяє скоротити затрати, оптимізувати та вдосконалити процеси надання послуг, підвищити продуктивність праці.

Компанія Бюро Верітас Сертифікейшн надає послуги з сертифікації більш ніж в 120 країнах світу і є провідним незалежним сертифікаційним органом, який видав понад 150 тисяч сертифікатів. Сертифікати  компанії  беззаперечно  визнаються  на національному ринку та в усьому світі.