Львівські енергетики підтримали медиків лікарні швидкої допомоги

16.06.2020

ПрАТ «Львівобленерго» продовжує активно допомагати медикам у боротьбі з епідемією коронавірусу —  сьогодні представники компанії  передали сушильну машину для Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Цей пристрій призначений для висушування робочого одягу медиків після прання і забезпечить необхідний протиепідемічний режим для щоденної праці лікарів.

“На сьогодні ситуація з захворюванням на коронавірус досить складна, частина медиків в лікарні вже перехворіла на цю недугу. До нашої лікарні потрапляють люди з різними захворюваннями — інсультами, інфарктами, травмами. Але ми не знаємо, чи ці пацієнти захворіли на коронавірус, чи ні. Тому в нашій роботі актуальним стало питання дотримання гігієнічного режиму в умовах лікарні. Пральну машину ми придбали, тоді у нас виникла ще одна величезна проблема — де сушити весь спецодяг, адже спеціально облаштованого місця не було. Тому дуже вдячні  компанії “Львівобленерго”, яка відгукнулася на наше прохання та придбала сушильну машину” , —  зазначив завідувач рентгенологічного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова Орест Сенюк.

Голова профспілки ПрАТ “Львівобленерго” Тарас Костів від імені колективу компанії подякував медикам, які щоденно захищають всіх нас від небезпечної хвороби: “Від початку епідемії наша компанія активно реалізовує благодійні ініціативи на підтримку медиків. І сьогодні ми передали сушильну машину конденсаційного типу, яка є дуже необхідною медикам лікарні швидкої допомоги в роботі, аби вони виконували свою надзвичайно важливу місію – рятували життя людей”.

Загалом для допомоги медикам у боротьбі з COVID-19 та закупівлі засобів захисту для енергетиків ПрАТ “Львівобленерго” вже використало близько 5 млн грн.

Львівські енергетики придбали апарат штучної вентиляції легень швейцарського виробництва HAMILTON C-3, понад 600 захисних костюмів для медиків, 2260 літрів дезінфікуючих засобів, 38100 масок, 3750 респіраторів, 90400 рукавиць, долучились до формування фонду страхування медиків Львівщини.