Переможці конкурсу «Безпека понад усе!» отримали свої подарунки!

09.07.2020

Понад 700 учасників взяли участь у конкурсі «Безпека понад усе!», який протягом місяця тривав на Фейсбук-сторінці та сайті «Львівобленерго».

Ми запропонували дітям та дорослим пройти тест, щоб більше дізнатись про електробезпеку, перевірити свої знання і спробувати виграти корисні призи.

Приємно, що конкурс об’єднав всю Україну: тут були учасники не лише зі Львова та області, а й з Харкова, Житомира, Закарпаття. Серед переможців — учасниця з Івано-Франківська.

1 липня з допомогою інтернет-сервісів ми визначили переможців серед учасників, які виконали умови конкурсу:

1 місце (приз: павербанк) — Olena Sambor

2 місце (приз: плед) — Катерина Свірщ

3 місце (приз: флешка) — Мар'яна Бабельська

4 місце (приз: пляшка для води) — Natalya Matychak

5 місце (приз: рюкзак) — Vita-Natali Milyanovska

6 місце (приз: футболка) — Myroslava Koshil

7 місце (приз: баф) — Yuriy Vikhot

Щасливі володарі призів поділились власними враженнями:

Vita-Natali Milyanovska: «Такі тести це завжди цікаво, особливо для дітей, тим більше, якщо є можливість взяти участь у розіграші. Тести пройшла легко, спершу сама, потім разом дивилися. Але над деякими питаннями довелось навіть задуматись, тому такі акції корисні та актуальні».

Yuriy Vikhot: «Мені було легко відповідати на всі запитання, вони були не прості та не складні водночас. Звичайно, дітям було складно, але, думаю, учні з 6 до11 класу мали знати відповіді на усі запитання. Дуже добре, що проводять такі пізнавальні акції, що можна нагадати свої знання та перевірити ще раз себе з правил електробезпеки».

Катерина Свірщ: «Дякую «Львівобленерго» за проведений конкурс! Такий плед (нагорода за 2 місце) зараз саме те, що треба для літніх пікніків. Внучка особливо задоволена».

Мар'яна Бабельська: «Дякую, що робите такі конкурси — вони і повчальні, і водночас заохочують до перемоги».

Щороку «Львівобленерго» навчає дітей електробезпеці в рамках програми «Безпека понад усе!», а до Дня захисту дітей 1 червня енергетики проводять День відкритих дверей. Через карантин та епідемію цього року акція відбулась в онлайн-форматі.

Якщо Ви також хочете нагадати про електробезпеку або перевірити свої знання, у доступній формі пояснити дитині важливі правила поводження з електрикою − пройдіть тест «Безпека понад усе!» на сайті «Львівобленерго»: http://loe.lviv.ua/ua/testing