Енергетики ліквідовують наслідки негоди (ОНОВЛЕНО)

27.08.2020

Енергетики відновили електропостачання півсотні населених пунктів, які опинилися без світла через негоду. Станом на 16:00 год. залишаються знеструмленими 9 населених повністю та 6 частково, аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Нагадаємо, що грози та пориви вітру призвели до відключень в електромережах Львівської області. 

Станом на 8:00 год. сьогодні стихія знеструмила 12 ліній електропередачі повністю та 5 частково, в результаті чого залишились без світла 31 населений пункт повністю та 31 частково у Городоцькому, Дрогобицькому. Самбірському, Яворівському, Жовківському, Сокальському, Мостиському, Жидачівському, Пустомитівському районах та вул. Львівська і прилеглі в смт Брюховичі.  

Аварійні бригади «Львівобленерго» працюють над відновленням електропостачання споживачам. 

Нагадуємо,  у разі пошкодження електромереж під час негоди: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Увага: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: http://loe.lviv.ua/ua/online_out

у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Пресслужба ПрАТ «Львівобленерго»