Запрацював попередній запис на прийом у "Львівобленерго"

06.10.2020

Починаючи з 8 жовтня ПрАТ «Львівобленерго» розпочинає прийом відвідувачів за попереднім електронним записом, який доступний на сайті компанії www.loe.lviv.ua

Через епідемію енергетики надають більшість послуг дистанційно, однак у деяких випадках наші клієнти мають необхідність особисто відвідати підрозділ компанії. 

У зв’язку з цим та зважаючи на реорганізацію районів електромереж, яка відбулась 1 вересня 2020 року, у «Львівобленерго» запровадили попередній електронний запис на прийом.

Таким чином наші клієнти зможуть без черг та скупчення людей, з дотриманням карантинних вимог, отримати всі необхідні послуги у районних підрозділах «Львівобленерго». У Львові споживачів прийматимуть за адресою  вул.Сяйво,10. 

Як записатись на прийом до «Львівобленерго»:

1. Скористайтесь відповідним банером наверху стартової сторінки сайту «Львівобленерго» або перейдіть за посиланням: https://loe.lviv.ua/ua/preliminary_entry

2. Введіть свої дані і поставте відмітку про згоду на обробку персональних даних.

3. Оберіть послугу, яка Вас цікавить, зручний для Вас районний підрозділ, дату та годину візиту. 

4. Ви отримаєте на зазначену Вами електронну скриньку лист з "РЕЄСТРАЦІЄЮ НА ВІЗИТ У ПРАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО". У листі буде вказаний код, необхідний для перевірки реєстрації під час Вашого безпосереднього відвідування районного підрозділу.

Зверніть увагу, що реєстрація доступна, починаючи з 8 жовтня.

! Якщо у Вас змінились обставини і Ви не можете прийти на зарезервований час — наполегливо просимо відмінити реєстрацію за посиланням, яке Ви теж отримаєте у електронному листі.

Додаткові роз'яснення стосовно запису на візит у "Львівобленерго" можна отримати у кол-центрі: 0-800-30-15-68 (безкоштовно) або 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68 (тарифи оператора), за номером 5068 (дзвінок платний).

Важливо: під час візиту до «Львівобленерго» є обов’язковим використання індивідуальних засобів захисту (маски) у зв’язку з епідемією COVID-19. Просимо утриматись від візиту людей з ознаками ГРЗ.