Енергетики ліквідовують наслідки негоди (ОНОВЛЕНО)

29.12.2020

29 грудня протягом дня енергетики відновили електропостачання більшості населених пунктів, які залишились без світла через негоду. Станом на 20:00 год. було знеструмлено 16 населених пунктів повністю та 3 частково. 

Проте стихія ввечері та вночі призвела до нових відключень. Станом на 10:00 год. 30 грудня знеструмлено 22 населені пункти повністю та 13 частково у Городоцькому, Жовківському, Мостиському, Дрогобицькому, Стрийському, Пустомитівському, Перемишлянському, Кам'янка-Бузькому районах. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Працює 21 аварійна бригада ПрАТ «Львівобленерго» у складі 69 енергетиків, задіяли 31 одиницю техніки.

Нагадаємо, що 29 грудня сильні пориви вітру залишили без світла мешканців у різних районах Львівської області. 

Станом на 14:00 год. 29 грудня внаслідок негоди були знеструмлені 21 лінія електропередачі повністю та 3 частково, 78 населених пунктів повністю та 25 частково у Золочівському, Жовківському, Яворівському, Мостиському, Дрогобицькому, Стрийському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Старосамбірському, Самбірському і Турківському районах. 

Аби відновити електропостачання працює 25 аварійних бригад ПрАТ «Львівобленерго» у складі 82 енергетиків, задіяли 37 одиниць техніки. 

Сьогодні протягом дня на Львівщині — пориви вітру 17-22 м/с, тому енергетики закликають дотримуватись правил безпеки. У випадку, якщо негода пошкодила електромережі:

• Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

• Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

• Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

• Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.