Енергетики ліквідовують наслідки стихії

12.02.2021

Працівники «Львівобленерго»  відновили електропостачання мешканцям, які залишились без світла через негоду. Проте вчора ввечері та сьогодні вночі  стихія призвела до нових відключень. 

Станом на 08:00 год. сьогодні знеструмлено 8 ліній електропередачі повністю та 6 частково, 31 населений пункт повністю та 9 частково у Буському, Городоцькому, Жовківському, Мостиському,  Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Сколівському, Турківському районах. 

Наслідки негоди ліквідовують 17 аварійних бригад у складі 56 працівників «Львівобленерго», задіяли 25 одиниць техніки. 

Відзначимо, що через засніжені дороги суттєво ускладнений доїзд оперативно-виїзних бригад «Львівобленерго» до місць аварійних ситуацій. 

Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше реагувати на звернення споживачів. 

Нагадуємо: у випадку, якщо негода пошкодила електромережі:

• Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

• Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

• Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго» 

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» 

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.