Як внести зміни у договір з розподілу електричної енергії для юридичних споживачів?

15.03.2021

Аби переукласти договір з розподілу електричної енергії у зв′язку зі зміною власника електроустановки або через зміну установчих документів юридичного споживача необхідно записатись на прийом у «Львівобленерго» на сайті компанії: https://loe.lviv.ua/ua/preliminary_entry

Необхідні документи для переукладення договору у зв′язку зі зміною власника електроустановки: 

1. Заява про укладення відповідного договору.

2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), роздрукований із мережі Інтернет, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР.

3. Копія документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку або її частину (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта), право на розміщення електроустановок на території здійснення господарської діяльності з розподілу електричної енергії (у разі відсутності об'єкта споживача).

4. Довідка про обсяги очікуваного споживання електроенергії окремо за кожною площадкою вимірювання споживача.

Також можна внести зміни у договір з розподілу електричної енергії у зв′язку зі зміною установчих документів — назви, керівника, телефону, адреси чи іншої інформації. Для цього Вам необхідно лише написати заяву про внесення змін в договір та надати копії підтверджуючих документів. 

Окрім цього, юридичні споживачі можуть звернутись до ПрАТ «Львівобленерго» для укладення нового договору з розподілу електричної енергії.  

Всі послуги безкоштовні.