Енергетики ліквідовують наслідки негоди (ОНОВЛЕНО)

02.12.2021

Енергетики відновили електропостачання більше 20-ти населених пунктів, які залишились без світла через негоду. Станом на 16:00 знеструмлено 5 населених пунктів повністю та 2 частково, аварійно-відновлювальні роботи тривають. 

***

Працівники «Львівобленерго» усувають пошкодження в електромережах, які спричинені сильними поривами вітру. 

Станом на 10:30 сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 5 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 4 частково, 17 населених пунктів повністю та 11 частково у: 

Західному РЕМ (Мостиська частина), 

Південному РЕМ (Стрийська, Бориславська част.),

Центральному РЕМ (Миколаївська част.), 

Карпатському РЕМ (Старосамбірська част.).  

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 11 бригад у складі 36 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 16 одиниць техніки. 

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомити про аварію можна у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

Дізнатись про причини відсутності електроенергії та час відновлення електропостачання Ви можете на сайті "Львівобленерго": http://loe.lviv.ua/ua/online_out

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.