Сильні пориви вітру залишили без світла мешканців на Львівщині (ОНОВЛЕНО)

31.01.2022

UPD2: Станом на 16:00 енергетики відновили електроживлення більшості споживачів: без світла через негоду залишаються 5 населених пунктів повністю та 15 частково. Ліквідація наслідків стихії триває.

***

UPD: Вже півсотні населених пунктів знову зі світлом. Станом на 14:00 через негоду залишаються знеструмленими 19 населених пунктів та 27 частково, енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи. 

***

Працівники «Львівобленерго» усувають пошкодження в електромережах, які спричинені потужним вітром. Енергетики працювали протягом неділі, однак в ніч на понеділок стихія призвела до нових відключень. 

Станом на 10:00 сьогодні внаслідок негоди знеструмлені 14 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 20 частково, 46 населених пунктів повністю та 47 частково у: 

Східному РЕМ (Золочівська, Бродівська, Буська частина),

Західному РЕМ (Городоцька, Яворівська, Жовківська, Мостиська част.), 

Південному РЕМ (Стрийська, Дрогобицька, Бориславська, Сколівська част.),

Північному РЕМ (Червоноградсько-Сокальська, Кам’янка-Бузька, Радехівська част.),

Центральному РЕМ (Пустомитівська, Перемишлянська част.), 

Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Самбірська част.).  

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 46 бригад у складі 197 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 69 одиниць техніки. 

Пориви вітру 15-20 м/с очікуються на Львівщині і сьогодні протягом дня. Тож будьте обережні, коли виходите на вулицю: тримайтесь подалі ліній електропередачі, рекламних щитів, дерев; не паркуйте поруч з ними авто. 

Нагадуємо, що до місця обриву проводу лінії електропередачі не можна наближатися на відстань менше восьми метрів. Відходити з небезпечної зони потрібно «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Якщо побачили пошкоджені електромережі — зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно) і повідомте про ситуацію. За можливості організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Дізнатись про час відновлення електропостачання та повідомити диспетчеру про аварію Ви можете на сайті «Львівобленерго»: https://poweroff.loe.lviv.ua/

Окрім цього, повідомити про відсутність електроенергії можна у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.