Дрогобицькі енергетики передають спеціальні прилади для військових

17.06.2022

Працівники «Львівобленерго» у Дрогобичі активно допомагають ЗСУ, а саме продовжують виготовляти та ремонтувати спеціальні апарати, які значно покращують боєздатність військових. 

«Раніше ми передали одній із військових частин такий прилад, який вже ефективно працює на фронті. Тепер до нас звернулася інша військова частина, аби ми допомогли виготовити подібний, але ще більш складніший та потужніший пристрій. Фінансову підтримку цієї ініціативи надали керівники Південного РЕМ — за власні кошти придбали необхідні матеріали, підприємець Михайло Ожубко — надав основу приладу, та волонтер Микола Левицький, який придбав деталі», — розповів заступник начальника Південного РЕМ Василь Дмитрик.

Пристрій зібрали та провели його технічне обслуговування працівники СО «Львівенергоналадка» ПрАТ «Львівобленерго»: Михайло Радванський, Тарас Сосяк, Роман Медвідь, Ігор Бандрівський та Олег Шемеляк. 

Окрім цього, енергетики виготовили для військових ще один переносний апарат, який можна застосовувати в польових умовах. 

Сьогодні ці пристрої успішно працюють для захисту нашої держави та наші оборонці задоволені їхньою роботою. А дрогобицькі енергетики вже працюють над наступним замовленням від ЗСУ.  

Разом переможемо!