Планові відключення

Для забезпечення надійного та безпечного електропостачання «Львівобленерго» здійснює капітальний та поточний ремонт електромереж , проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищезгаданих робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.

У цьому розділі вебсайту Ви можете ознайомитись з графіком планових відключень:

Архів/реєстр планових відключень — повідомлення, оприлюднені за 10 днів до виконання робіт в електромережах Товариства.

З допомогою форми пошуку — уточнена інформація про планові роботи, з врахуванням змін через погодні умови, ліквідацію наслідків стихії. Інформація доступна на поточну дату та наступні дні.  

Скористайтесь формою пошуку. Важливо для коректного відображення інформації:

якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є апостроф, вказуйте лише частину назви до апострофа або після, без апострофа;

якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів, вказуйте лише одне зі слів;

якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів через дефіс, вказуйте лише одне зі слів, без дефіса;

якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є буква «і», перевірте чи у Вас ввімкнута українська мова на клавіатурі.

Зверніть увагу! Після введення даних у формі для пошуку та натискання кнопки «Знайти» програма опрацьовуватиме Ваш запит орієнтовно протягом 5-10 секунд (відповідний значок завантаження буде відображатись вверху на вкладці Вашого браузера), після чого Ви отримаєте інформацію про планові роботи. 

Увага! Аби отримувати попередження про планові відключення за Вашою адресою напередодні проведення робіт, зареєструйтесь у сервісах «Львівобленерго» у Telegram або Viber

Окрім цього, такі повідомлення отримують користувачі «Персонального кабінету». Також енергетики інформують про планові роботи на сторінці «Гаряча лінія «Львівобленерго» у Facebook.


Пошук відключень
Нас. пункт
 
Вулиця
 
Період з по
РайонНас. пунктВулицяБуд.Період
Відключень не знайдено


Архів планових відключень