Центр психофізіологічної експертизи

УВАГА!

Пройти психофізіологічну експертизу можуть особи, які отримали принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та мають відповідний документ, або ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до початку тестування.

Регіональний центр психофізіологічної експертизи
ПрАТ „Львівобленерго”

УВАГА! Ми тимчасово змінили адресу проведення психофізіологічної експертизи!
 
Центр психофізіологічної експертизи
ПрАТ «Львівобленерго» буде проводити
психофізіологічне тестування за адресою:
м. Львів, вул. Мушака, 56.
 
Як добратись?
 
Трамваї: №4 (з Приміського вокзалу, з Сихова); №8 (з пл. Соборної/ Галицького ринку, з Сихова) — зупинка «Академія Мистецтв» (орієнтир — Український Католицький Університет).
 
Маршрутне таксі: №53 (з АС-2, з Сихова); №54 (з Брюхович/Шевченка, з Сихова); №30 (з Рясне-2/Шевченка); №26 (від Миколайчука/Лікарні швидкої допомоги) — зупинка «Стрийський парк» (орієнтир — Польське консульство).
 
ВАЖЛИВО! Тестування проводиться виключно за попереднім записом/реєстрацією у чітко визначений час:
 
09.00; 10.30; 13.15; 14.45.
 
Реєстрація за тел.:  (032) 239-24-07; (050) 377-24-61. 
 
Для проведення психофізіологічної експертизи з собою ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно мати:
1. Маску (медичну або тканинну)
2. Рукавички
3. Паспорт
4. Ідентифікаційний код
 
Особи, які прибули на місце проведення проходять термометричний контроль та повинні дотримуватись соціальної дистанції — 2 метри.
 
З метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Львівської області просимо сумлінно дотримуватись санітарно-гігієнічних норм!
 
У випадку запізнення, відсутності зазначених засобів індивідуального захисту, документів, а також при виявленні підвищеної температури, скарг на здоров’я — обстежуваний до тестування допускатися не буде!!!
 
ПРО ЦЕНТР ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ
 
Регіональний центр психофізіологічної експертизи ПрАТ „Львівобленерго” (Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України Серія АЕ № 281465 від 11.09.2013р.) проводить психофізіологічну експертизу працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки та тих,  що потребують професійного добору на виконання вимог статей 4, 5, 17 Закону України "Про охорону праці", відповідно до вимог Держнагляду з охорони праці України та у розвиток  Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 за № 846/14113.


Психофізіологічна експертиза – це складова професійного відбору, метою якого є виявлення психофізіологічних якостей, які відповідають вимогам певних професій. Зокрема таких, що супроводжуються екстремальним режимом діяльності, нервово-емоційним напруженням, фізіологічним дискомфортом, можливістю виникнення стресових ситуацій, аварій, пожеж, вибухів, ударів електричним струмом тощо.

Для працівника психофізіологічна експертиза - це можливість:
• переконатися, чи здатний він виконувати роботу підвищеної небезпеки;
• виявити труднощі, які можуть виникнути в процесі виконання такої роботи та знайти шляхи їх вирішення.

Для працедавця проведення психофізіологічної експертизи – це, в першу чергу, запобігання нещасних випадків на підприємстві. Результати тестування дозволяють звернути увагу на сильні та слабкі сторони працівника, вжити ряд профілактичних заходів, спрямованих на зниження потенційного ризику виникнення нещасних випадків та виробничого травматизму.

Перелік видів робіт підвищеної небезпеки  затверджено Постановою КМ від 26.10.2011р. № 1107 Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Перелік робіт, що потребують професійного добору затверджено спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України і Державного Комітету України по нагляду за охороною праці від 23.09.94 р. №263/121.

Документація:

Важливо! Ми користуємося трьома мовними версіями програми для тестування на вибір наших клієнтів: українською, англійською та російською.

Наші контакти:

Психофізіологічна експертиза проводиться за попереднім записом:

Тел.: (032) 239-24-07
Моб.: (050) 377-24-61

 

Також Ви можете зареєструватися онлайн:

Важливо! Висновок психофізіологічної експертизи видається відразу в день її проведення.

Документи, які необхідні для проведення психофізіологічної експертизи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • скерування на проведення психофізіологічної експертизи – при наявності (можна отримати в поліклініці, або на підприємстві).*

*Фізичні особи можуть проходити психофізіологічну експертизу без скерування.

Вартість послуги: 288 грн з ПДВ.

При наявності в особи Посвідчення ветерана війни – учасника бойових дій, послуги ПФЕ надаються за рахунок Товариства.