Кращі колективи і працівники
ПрАТ “Львівобленерго”

3 квартал 2020 року

Кращі працівники

Бариляк Любов Миколаївна, контролер енергонагляду 2 групи ВРПС ЛМЕМ


Василишин Роман Миколайович, електромонтер з експлуатації електролічильників 4 групи Північного РЕМ


Данильчук Василь Теодорович, інженер з технічного аудиту Східного РЕМ


Зварич Роман Семенович, інженер з технічного аудиту 2 категорії ВТА ЛМЕМ


Козяк Тарас Васильович, електромонтер з експлуатації електролічильників 3 групи Південного РЕМ


Контролери енергонагляду Південного РЕМ Мицак Микола Григорович, Мельникович Віра Василівна


Кончук Сергій Іванович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Північного РЕМ


Машівський Володимир Романович, електромонтер з експлуатації електролічильників 3 групи ВРПС ЛМЕМ


Метельська Христина Іванівна, оператор кол-центру СО «ЛьвівенергоКомунікація»


Пазюк Любомир Станіславович, контролер енергонагляду 2 групи Карпатського РЕМ


Прокопенко Володимир Гнатович, контролер енергонагляду 2 групи Західного РЕМ


Ревака Андрій Васильович, електромонтер з експлуатації електролічильників 3 групи Східного РЕМ


Стрільців Галина Ігорівна,інженер (ВТГ) 1 категорії ДЕМ-3 ЛМЕМ


Контролери енергонагляду Центрального РЕМ Ненчук Мар’ян Володимирович, Станківська Олександра Миросл


Журибіда Руслан Степанович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Центрального РЕМ



Кращі колективи

Електромонтери ОВБ ДЕМ-4 ЛМЕМ Боднар Юрій Ярославович, Сендак Володимир Степанович

Електромонтери ОВБ Західного РЕМ Мацевко Богдан Іванович, Звір Степан Степанович

Електромонтери ОВБ Східного РЕМ Галаїшин Микола Петрович, Бакай Іван Андрійович

Електромонтери ОВБ Центрального РЕМ Мартиняк Михайло Іванович, Горачек Ярослав Йосипович

Ремонтно-експлуатаційна бригада (Стрийська ЕД-1) Південного РЕМ майстер Олексин Богдан Іванович, електромонтери Глушко Степан Васильович, Сидоренко Степан Сергійович, Павлів Роман Миколайович, Пернак Тарас Дмитрович

Ремонтно-експлуатаційна бригада (Ходорівська ЕД-5) Центрального РЕМ майстер Шкурлатович Зеновій Петрович, електромонтери Герман Андрій Миколайович, Василюк Володимир Степанович, Завойований Олег Андрійович, Костишин Володимир Франкович

Ремонтно-експлуатаційна бригада Дрогобицької дільниці підстанцій СП 35кВ і вище майстер Шумський Микола Іванович, електрослюсарі Гопський Андрій Ростиславович, Бандрівський Ігор Ярославович, Венгрин Володимир Павлович