Кращі колективи і працівники
ПрАТ “Львівобленерго”

1 квартал 2021 року

Кращі працівники

Бурда Мирослава Михайлівна, контролер енергонагляду 2 групи Західного РЕМ


Верховинець Галина Михайлівна, контролер енергонагляду 2 групи Південного РЕМ


Електромонтери ОВБ СП 35кВ і вище Топольницький Валерій Миколайович, Худзій Руслан Володимирович


Електромонтери ОВБ Східного РЕМ Батенчук Ігор Романович, Нестерович Юрій Юрійович


Електромонтери ОВБ Центрального РЕМ Бурмас Роман Мирославович, Бокало Микола Михайлович


Зварець Володимир Євгенійович, контролер енергонагляду 2 групи Центрального РЕМ


Контролери енергонагляду Західного РЕМ Назарко Роман Романович, Химиця Володимир Романович


Контролери енергонагляду Східного РЕМ Вознюк Ірина Іванівна, Політило Андрій Романович


Кончук Сергій Іванович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Північного РЕМ


Солтис Ігор Теофілійович, електромонтер з експлуатації електролічильників 3 групи Східного РЕМ


Сорочак Володимир Мирославович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Карпатського РЕМ


Стасів Михайло Михайлович, електромонтер з експлуатації електролічильників 4 групи Західного РЕМ


Стрільців Галина Ігорівна,інженер (ВТГ) 1 категорії ДЕМ-3 ЛМЕМ


Турчак Роман Володимирович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Центрального РЕМ


Штангрет Наталія Михайлівна, оператор кол-центру СО «Львівенергокомунікація»



Кращі колективи

ВТГ Східного РЕМ, інженери ВТГ Заворотний Ігор Васильович, Ковальська Наталка Володимирівна, Литвин Мар'ян Володимирович, Микитюк Віра Іванівна

Електромонтери ОВБ ДЕМ-2 ЛМЕМ Стельмахович Петро Володимирович, Миськів Олег Ярославович

Контролери енергонагляду Південного РЕМ Ангельська Людмила Григорівна, Паньків Володимир Романович

Бригада ЕД-3 Корчинська Північного РЕМ майстер Кончук Володимир Васильович, електромонтери Солдат Ігор Володимирович, Нарепеха Володимир Пилипович, Мотлюк Дмитро Олегович, Браташ Іван Романович, Покотило Петро Олегович, Кучерук Михайло Михайлович

Бригада ЕД-3 Новоміська Карпатського РЕМ майстер Волошин Юрій Романович, електромонтери Волошин Володимир Романович, Дердзяк Осип Станіславович, Глаговський Орест Олегович, Терешко Віталій Миронович, Кавецький Володимир Федорович.

Ремонтно-експлуатаційна бригада СП 35кВ і вище майстер Козачок Петро Євгенович, електрослюсарі з ремонту устаткування РП Федчук Володимир Григорович, Козирков Василь Олексійович, Піскор Іван Степанович