Завершилося навчання у «Школі Майстра-2»

23 червня 2017 року екзаменаційна комісія провела підсумкову співбесіду та оцінку рівня професійних знань учасників навчальної групи «Школи Майстра - 2».

16 працівників Товариства пройшли підсумкове контрольне тестування з навчальних модулів «Охорона праці. Пожежна безпека», «Спеціальні документи» та «Загальні документи».

Упродовж півроку працівники вивчали нормативні, організаційно-розпорядчі документи, якими у своїй роботі керується майстер; відвідували екскурсії, на практиці знайомилися з організацією роботи виробничої дільниці, посадовими обов’язками майстра та вимогами щодо оформлення документації; приймали участь у квестах та тренінгах з метою закріплення лідерських якостей та навичок роботи в команді.

За результатами проведення підсумкової співбесіди та оцінки рівня професійних знань, 4 випускникам «Школи Майстра- 2» рекомендовано виплатити винагороду у розмірі 350 грн, зарахувати їх до кадрового резерву на посаду майстра виробничої дільниці та призначити на вакантні посади майстра виробничої дільниці поза конкурсом. Крім цього, 3 учасники навчальної групи уже перебувають на посаді майстра виробничої дільниці. Решта працівників закінчили навчання з умовою участі у конкурсі на загальних засадах.

У 2013 році «Школу Майстра - 1» закінчили 15 працівників. З них 11 працюють на посаді майстра виробничої дільниці, 1 працівник – на посаді диспетчера району мереж.
 

До новин розділу