Зустріч з молодими спеціалістами у 2017 році

3 листопада 2017 року відбулася щорічна зустріч керівників Товариства з молодими спеціалістами, першим місцем роботи яких після закінчення вищих навчальних закладів є ПрАТ «Львівобленерго».

Поспілкувалася з молодими працівниками та відповіла на їхні запитання заступник директора з управління персоналом та тарифної політики Козловська Т.С., розповівши про перспективи кар’єрного росту в Товаристві. Про систему управління персоналом та основні положення Кодексу корпоративної етики розповіла начальник ВК та УП Цимбаліста О.В. Не менш цікавою для молодих спеціалістів була інформація про систему мотивації, що діє у Товаристві, про аспекти якої розповідав Паночко В.О., провідний економіст з праці.

У серпні з метою збору інформації про актуальні проблеми серед молодих спеціалістів проводилось анкетування, у якому взяли участь 34 особи. Про його результати та підсумки розповів фахівець (з розвитку персоналу) ВК та УП Жила Л.О.

Начальник сектора з підбору персоналу ВК та УП Гнідан О.В. розповідала про представницький орган об’єднання молодих працівників  - Раду молодих енергетиків, зокрема, про акції та проекти, які організовуються у Товаристві.

Традиційно така зустріч не могла обійтись без спеціально запрошених гостей. Фахівець Музею історії електрифікації Львівщини Крижанівський А.Л. розказав про етапи становлення електроенергетики Львівщини та як електрифікація змінила суспільне життя львів’ян. Щиро дякуємо Андрію Львовичу за активну участь у зустрічі з молодими спеціалістами!

Завершилась зустріч тренінгом на тему «Ефективна робота в команді», який провели начальник сектора з підбору персоналу ВК та УП Гнідан О.В. та фахівець (з розвитку персоналу) ВК та УП Жила Л.О. Основний наголос тренери робили на усвідомленні важливості командної роботи, адже можливості команди є більшими, аніж просто сума можливостей окремих її учасників. Закріпити теоретичні знання учасники тренінгу змогли за допомогою цікавих вправ.

До новин розділу