Про підсумки дистанційного навчання

Упродовж 2017 року на основі проведеного аналізу індивідуальних планів розвитку проводилося дистанційне навчання,  під час якого працівники  ПрАТ «Львівобленерго» мали змогу вдосконалювати особистісні та ділові якості без відриву від роботи.

Такий формат навчання став новинкою як для учасників, які виявили бажання долучитися до дистанційних тренінгів, так і для тих, хто їх проводив. Щомісяця, протягом року працівники сектору з розвитку та оцінки персоналу ВК та УП розсилали теоретичні матеріали, практичні завдання, тести, кейси за такими темами:

1.     Навики ефективної комунікації
2.     Тайм-менеджмент
3.     Емоційний інтелект
4.     Лідерство

Під час навчання учасники отримували домашні завдання, а такожділилися своїми успіхами або проблемами з тренерами, які стежили за результатами роботи і прогресом своїх підопічних.

 Своїми враженнями про навчання ділиться електромонтер з ремонту апаратури СРЗіА Ірина Пилат:
 

«Дистанційне навчання позитивно відобразилося в моєму житті, я дізналась багато цікавого, задумалась над тим, що наше життя залежить від нас самих і ми можемо змінити його на краще, просто потрібно прикласти трішки зусиль. Життя прекрасне! Радійте кожному прожитому дню і тоді Ви станете щасливішими.»
 

До новин розділу