Зустрічі з новоприйнятими працівниками ПрАТ «Львівобленерго»

15, 22 та 27 лютого на базі Тренінгового центру проведено навчальні заходи у рамках програми адаптації новоприйнятих працівників, у яких взяв участь 31 працівник, прийнятий на роботу упродовж вересня-грудня 2017 року. Середній вік слухачів: 27 років. 

На основі індивідуальних співбесід, опитувальних листів «Карта кар’єри», тестів та анкет фахівцями сектору з розвитку та оцінки персоналу ВК та УП здійснено їхній аналіз.

В ході індивідуальних співбесід виявлено, що у кар’єрному зростанні зацікавлені 30 осіб, 1 працівник вважає, що знаходиться на своєму місці і не бажає змінювати посаду.

29 осіб мають вищу освіту, у тому числі 14 – енергетичну. Ще 8 працівників планують здобути вищу енергетичну освіту. 2 працівники виявили бажання навчатись у Школі Лідера.

15 осіб мають бажання розвиватись у сфері експлуатації, 5 осіб хотіли б працювати у маркетинговому напрямку.

На кожного працівника складено індивідуальну карту кар’єрного розвитку та надано рекомендації щодо подальшого просування по кар’єрних сходинках.

Завершувалась кожна зустрічі тренінгом на тему «Ми - одна команда». Основний наголос тренери робили на усвідомленні важливості командної роботи, адже можливості команди є більшими, аніж просто сума можливостей окремих її учасників. Закріпити теоретичні знання учасники тренінгу змогли за допомогою цікавих вправ.

Надалі сектор з розвитку та оцінки персоналу ВК та УП планує частіше проводити подібні заходи для новоприйнятих працівників, оскільки з молоддю ефективність таких навчань є найбільшою.

Про це свідчать відгуки працівників у посттренінгових анкетах:

  • «Проведення таких тренінгів допомагає ставити цілі, здобувати нові знання, покращити комунікативні навички, дізнатися про свої можливості, творчо мислити»;
  • «Завдяки тренінгу я зустріла нових людей та дізналася про них багато цікавого»;
  • «Для якомога м’якшої адаптації у колективі такі тренінги вкрай важливі»;
  • «Такі тренінги дають стимул працювати ефективніше і допомагають зрозуміти, що саме ти шукаєш у житті»;
  • «З допомогою таких занять ти бачиш себе збоку і тому можеш дати об’єктивну оцінку своїх дій»;
  • «Новий працівник відчуває підтримку та піклування відносно себе».


До новин розділу