Про чергову зустріч з новоприйнятими працівниками Товариства

19-20 червня на базі Тренінгового центру проведено навчальні заходи у рамках програми адаптації новоприйнятих працівників, у яких взяли участь працівники, прийняті на роботу упродовж січня-березня 2018 року.

На основі індивідуальних співбесід, опитувальних листів «Карта кар’єри», тестів та анкет фахівцями сектору з розвитку та оцінки персоналу здійснено їхній аналіз.

В ході індивідуальних співбесід виявлено, що усі працівники зацікавлені  у кар’єрному зростанні.

Новоприйняті працівники мають вищу освіту, у тому числі 4 – енергетичну. Крім цього, у навчанні приймали участь працівники з кваліфікацією: економіст, фінансист, програміст, юрист, геодезист, теоретична і прикладна механіка, психологія, економічна кібернетика.

1 особа має бажання розвиватись у сфері експлуатації, 7 осіб хотіли б працювати у маркетинговому напрямку, решта – у сфері електроніки, ІТ-технологій, а також у юридичній, економічній, психологічній сферах.

На кожного працівника складено індивідуальну карту кар’єрного розвитку та надано рекомендації щодо подальшого просування по кар’єрних сходинках.

Учасники навчання дізналися про можливості кар’єрного зростання, систему управління персоналом, систему мотивації.  Ознайомились детальніше з Кодексом корпоративної етики  ПрАТ «Львівобленерго». Отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. А також взяли участь у міні-тренінгу «Ми – одна команда».

У посттренінгових анкетах новоприйняті працівники залишили приємні відгуки:

  •  «Такі тренінги дають можливість оцінити перевагу командної роботи, а також вказують, над чим потрібно працювати»;
  • «Мені сподобалось, що була можливість моделювання ситуацій, щоб відчути перевагу злагодженої роботи, на відміну від неорганізованої»;
  • «Такі навчання – пізнавальне розвантаження серед робочих буднів»;
  • «Необхідно проводити такі зустрічі не тільки для новоприйнятих, а й для тих, хто працює дуже довго»;
  • «Усі були дружні і переживали один за одного».
До новин розділу