Розпочався цикл тренінгів для працівників ПрАТ «Львівобленерго»

З 25 по 27 липня 2018 року на базі Тренінгового центру проводилися одноденні тренінги для працівників Товариства на тему «Навики ефективної комунікації». У навчанні взяли участь працівники Львівського міського відділу електропостачання, СО «Львівенергоналадка», ВТВ, СРМ, СПО, ВК та УП, ОЦ та бухгалтерії.

Під час тренінгу фахівець (з розвитку персоналу) ВК та УП Любомир Жила розповів про значення комунікації, визначив аспекти невербального спілкування, навів правила та засоби успішної комунікації, розповів про мистецтво ораторства. Учасники тренінгу дізналися про те наскільки вони комунікабельні, на практиці виявляли власні проблеми на шляху до ефективного спілкування та шукали способи їх вирішення. Працівники вчилися конструктивно приймати критику, а також робити компліменти.

Ось декілька відгуків, які залишили працівники у анкетах:

  • «Я побувала у ролі президента, це хороша практика для спілкування. Такі тренінги необхідно проводити для того, щоб працівники були відвертими та впевненими у спілкуванні» - К. Глух (СО «Львівенергоналадка»)
  • «Сподобалась безпосередність та відвертість учасників навчальної групи, панувала невимушена атмосфера» - Т. Козій (ОЦ)
  • «Тренінг було проведено доступно, використовувались цікаві відеоролики та слайд-шоу» - М. Косцьов’ят (ЛМ ВЕП). 

До новин розділу