Тренінг «Тайм-менеджмент»

Чи завжди Ви встигаєте все, що запланували? Або ж Вам інколи здається, що часу категорично не вистачає...? Час йде, витікає, витрачається на дурниці, а важливі справи так і залишаються незробленими?

Час - це єдиний ресурс, якого не вистачає всім, незалежно від віку, психологічного типу, соціального і матеріального становища.
Тайм-менеджмент дуже часто помилково розуміють як уміння «запхнути» в добу таку кількість справ та завдань, на виконання яких потрібно щонайменше 48 го-дин. Звичайно, в такій боротьбі людина програє, наживши собі заодно почуття неповноцінності та проблеми зі здоров’ям.
Управління часом – поняття відносне. Час неможливо накопичити, примножити чи подарувати. Час минає і його неможливо повернути. Усе, чим ми можемо управляти – це на що саме ви-тратити наш час, чим його наповнити.
14 серпня працівники ПрАТ «Львівобленерго», яких цікавить дана тема, мали змогу дізнатися нові прийоми та методи управління як робочим, так і особистим часом. Учасники тренінгу розбирали теоретичний матеріал, проходили психологічні тести та аналітичні завдання для того, щоб краще усвідомити той вектор роботи, на який варто направити енергію розвитку та вдосконалення.
Ось декілька відгуків, які залишили учасники:
«Я навчився:
  • розставляти пріоритети між планами;
  • виділяти основні свої завдання, які я маю виконати для самореалізації;
  • самоаналізу».
До новин розділу