ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

26 березня 2019 року працівники ВК та УП прийняли участь у роботі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який відбувся відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища.
Учасниками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу були представники із ВПУ №11 м. Червонограда, ВПУ №20 м. Львова, Львівського вищого професійного політехнічного училища, Львівського професійного ліцею залізничного транспорту, Самбірського професійного ліцею сфери послуг, Бориславського, Добротвірського та Турківського професійних ліцеїв.
Переможцем конкурсу став учень Турківського професійного ліцею. Призерами конкурсу, посівши друге та третє місце стали: учень Львівського вищого професійного політехнічного училища та учень Бориславського професійного ліцею.
Під час проведеня конкурсу Подаряща О.І .(фахівець з розвитку та оцінки персоналу ВК та УП) ознайомила викладачів та майстрів виробничого навчання електротехнічних професій з варіантами співпраці  Товариства з навчальними закладами.
Поспілкуватись вдалось і з конкурсантами. Було надано інформацію про можливість проходження практики, з подальшим працевлаштуванням на вакантні посади, про програму стипендіатів Товариства, про можливість працювати, здобуваючи вищу освіту і інше.

Переможці конкурсу отримали цінні подарунки і від ПрАТ «Львівобленерго».

 
ВК та УП
 
До новин розділу