Розпочався цикл тренінгів по збереженню психофізіологічних якостей


Працівники ЦПФЕ розпочали у районах електричних мереж цикл тренінгів  зі збереження психофізіологічних якостей. У березні проведено 4 тренінги, в яких взяло участь 98 працівників Турківського, Радехівського, Бориславського та Мостиського РЕМ.
Разом з начальником ЦПФЕ Л. Левкевич працівники Товариства вчилися розрізняти різні види пам’яті за допомогою тестів, опрацьовували методики покращення пам’яті, формували дбайливе ставлення до свого здоров’я. Також Лілія Володимирівна розповіла про особливості проведення психофізіологічної експертизи.


У районах електричних мереж працівники часто спілкуються зі споживачами. Тому, саме вони є лицем нашого Товариства і формують враження про нього. Психолог ЦПФЕ Л. Жила провів тренінги на тему «Навики ефективної комунікації», на яких розкрив значення спілкування, визначив аспекти невербального спілкування, навів правила та засоби успішної комунікації. Учасники тренінгу дізналися про те наскільки вони комунікабельні, на практиці виявляли власні проблеми на шляху до ефективного спілкування та шукали способи їх вирішення. Працівники вчилися конструктивно приймати критику, а також робити компліменти.

Упродовж року працівники ЦПФЕ будуть відвідувати райони електричних мереж згідно з графіком та, окрім зазначених тренінгів, проведуть навчання за такими темами: «Оперативне відновлення працездатності», «Емоційний інтелект», «Методики покращення зору».
 

До новин розділу