ПрАТ “Львівобленерго” – учасник 28 Ярмарку кар’єри

16 травня 2017 року на проспекті Свободи у м. Львові проходив 28-й  Ярмарок кар’єри, який щороку організовують Львівський обласний центр зайнятості спільно з НУ “Львівська Політехніка”.

Уже традиційно постійним учасником Ярмарку кар’єри є ПрАТ “Львівобленерго”. Товариство потребує фахівців за спеціальністю інженер-електрик  з базовою або повною вищою елеткротехнічною освітою та працівників на робітничі професії з професійно-технічною освітою електротехнічного напрямку.

Студенти вузів, випускники енергетичних спеціальностей активно цікавились відкритими вакансіями, умовами праці в Товаристві, перспективами професійного росту, системою мотивації праці та рівнем заробітної плати.

Потенційні шукачі роботи мали можливість залишити резюме для участі у конкурсах на заміщення вакантних посад у Товаристві. Або в зручний для себе час ознайомитись з вакансіями, зайшовши на сторінку веб-сайту компанії: http://www. loe.lviv.ua/ua/vakansiji

ПрАТ “Львівобленерго” майже п’ятнадцять років співпрацює з НУ “Львівська політехніка” та понад десять років з Львівським національним аграрним університетом. Завдяки такій співпраці молоді, активні, талановиті студенти мають можливість проходити практику, відвідувати факультативні курси, отримувати іменні стипендії з подальшим їх працевлаштуванням у компанії.
  

До новин розділу