Майбутні енергетики побували на професіографічних екскурсіях

В перший день зими працівники нашого Товариства організували екскурсію на підстанцію «Дрогобич-21» для студентів третього курсу Дрогобицького коледжу нафти і газу за спеціальністю «Електропостачання». Від Товариства екскурсію  приїхали проводити:  Ігор Романишин, начальник служби підстанцій 35 кВ і вище та Володимир Білас, начальник служби релейного захисту і автоматики.

Любомир Кушта, інженер з охорони праці, провів ознайомчий інструктаж з охорони праці. Наголосив на тому, що не потрібно доторкатись до обладнання, розповів, яка відстань до струмонебезпечних частин (проводів) є безпечною та які є засоби пожежогасіння на підстанції.

Студентам роздали один із важливих засобів захисту енергетиків - каску. Каски сподобались хлопцям і вони одразу їх одягнули  та  почали робити спільні фото.

Перед самою підстанцією Ігор Романишин провів ще один інструктаж – цільовий. Згодом детальніше розповів екскурсантам про роботу трансформатора. Далі студенти разом з викладачами під супроводом працівників компанії зайшли у закрите приміщення, де є комплектне розподільче устаткування з вимикачами напругою 6 кВ та ознайомились з їх  роботою, подивились як виглядають вимикачі оливонаповнені типу МКП-1110 та сучасний елегазовий вимикач типу GL 321FL  фірми “AREVA” 110 кВ, 35 кВ. Ознайомились з роботою сучасної герметичної акумуляторної батареї виробництва компанії “Sonnenschein” типу А704/245.Екскурсантам також показали  приміщення, де розташований головний щит управління підстанції.

Працівники розповіли про роботу енергетиків на підстанції, їхні обов’язки та показали, які засоби захисту використовують  у своїй роботі .

Дві години екскурсії пройшли швидко і з користю. На згадку зробили спільне фото. Студенти з  викладачем поділились своїми враженнями від екскурсії.

Василь Гутак, третьокурсник, спеціальність - електропостачання:

-          Екскурсія сподобалась. Ми побачили обладнання на підстанції та дізнались, яку роботу  виконують енергетики. В майбутньому планую  працювати в компанії.

Богдан Ульмер, третьокурсник, спеціальність - електропостачання:

-          Було цікаво. Ми ознайомились з діючим обладнанням на підстанції. Нехай компанія надалі організовує нам такі екскурсії, аби ми мали можливість практично засвоювати пройдений матеріал. В подальшому хочу  пройти практику в компанії.

Михайло Мащакевич,  викладач спецдисциплін Дрогобицького коледжу нафти і газу:

-          Надалі потрібно  продовжувати нашу співпрацю. Навчальний процес завжди має контактувати з реальним виробництвом. Має бути взаємозв’язок та розвиток. Щось ми побачили нового, цікавого, сучасного і внесли зміни в начальний процес, а щось ваша компанія від нас взяла.

15 грудня проведено ще одну екскурсію на підстанції “Львів-21”для 11 студентів Технічного коледжу національного університету «Львівська політехніка».

Такі екскурсії проводяться у рамках розширеного формату співпраці ПрАТ «Львівобленерго» з навчальними закладами профтехосвіти, метою якої є залучити кращу молодь до праці в Товаристві. Упродовж  навчального року працівники з сектору розвитку  та оцінки персоналу ВК та УП відвідують навчальні заклади, спілкуються з керівництвом, студентами та їх батьками, розповідають про роботу в Товаристві, перспективи кар’єрного росту, а також пропонують ряд заходів, які в майбутньому допоможуть розвиватись молоді в енергетиці, а це: проходження практики, екскурсії на енергооб’єкти компанії, тренінги саморозвитку та лідерства, спортивні турніри тощо.
 

До новин розділу