Зустріч зі студентами Новояворівського вищого професійного училища

30 січня 2018 року відбулася зустріч студентів 1-2 курсів Новояворівського ВПУ з головним інженером Яворівського РЕМ Гіщаком І.Й., який розповів майбутнім енергетикам про роботу електромонтера в районі електричних мереж, а також відповів на поставлені запитання, окресливши тонкощі умов праці та техніки безпеки на робочому місці.


Новим напрямом роботи з професійно-технічними навчальними закладами сектора з розвитку та оцінки персоналу ВК та УП є лекції професійного напрямку на обрану тематику, які проводять працівники Товариства.

Співпраця ПрАТ “Львівобленерго” з навчальними закладами профтехосвіти триває вже декілька років поспіль. Її основною метою є працевлаштувати кращих студентів у структурні підрозділи Товариства. Працівники ВК та УП відвідують навчальні заклади, розповідають студентам про діяльність ПрАТ «Львівобленерго», перспективи кар’єрного росту. Пропонують низку ефективних заходів, які допомагають розвиватись молодим енергетикам: проходження практики, професіографічні екскурсії на енергооб’єкти Товариства (за сприянням технічної дирекції), показ професійних тематичних фільмів, тренінги саморозвитку та лідерства, спортивні турніри тощо.

До новин розділу