Зустріч з викладачами електротехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

7 лютого 2018 року, за сприянням ПрАТ «Львівобленерго», на базі Тренінгового центру відбулося засідання методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін вищих навчальних закладів I-IIрівнів акредитації Львівської області.

У заході взяли участь представники 9 коледжів. Серед них — навчальні заклади, з якими тісно співпрацює  наше Товариство: Технічний коледж НУ «Львівська політехніка», Львівський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ, Стрийський коледж ЛНАУ, Дрогобицький коледж нафти і газу.

Учасники засідання обговорили взаємовигідні шляхи співпраці. Викладачі поділилися власним досвідом як зацікавити студентів працювати в Товаристві, а представники ВК та УП — як покращити процес підготовки молодших спеціалістів електротехнічних спеціальностей. Також ознайомили викладачів з вакантними посадами в Товаристві, продемонстрували професійні тематичні фільми, зняті Навчально-інформаційним центром.

Було обговорено можливість проведення професіографічних екскурсій, а також проходження студентами виробничої практики з метою їх подальшого працевлаштування у структурних підрозділах Товариства.
 

До новин розділу