Іменні стипендії Товариства для кращих студентів Львівського національного аграрного університету

Призначення стипендій від ПрАТ «Львівобленерго» є одним із чинників спеціальної системи підбору і підготовки кваліфікованих працівників для потреб нашого Товариства та для покращення соціального захисту студентів вищих навчальних закладів.

18 квітня 2018 р. у Львівському національному аграрному університеті працівники ВК та УП вручили іменні стипендії Товариства кращим студентам-магістрантам спеціальності «Електротехніка, енергетика, електромеханіка» Григорію Уському, Віталію Мельничуку та Віталію Малому.

Зазначимо, що на підставі змін до Положення про порядок призначення стипендії ПрАТ «Львівобленерго» студентам 5-6 курсів ВНЗ від 02.04.2018 р. збільшено розмір виплачуваної стипендії. Починаючи з квітня 2018 р. кожен із студентів-стипендіатів зможе отримувати іменну стипендію у розмірі 800 гривень до завершення навчання за умови наявності трьохстороннього Договору між студентом, вищим навчальним закладом та ПрАТ «Львівобленерго»; подачі довідки про успішність після складання сесії двічі на рік з рейтингом не нижче 71 бала; проходження в структурних підрозділах ПрАТ «Львівобленерго» експлуатаційно-технологічної та переддипломної практик.

Сподіваємось,  що  у  майбутньому  завдяки плідній  та  взаємовигідній  співпраці  з  Львівським національним аграрним університетом і далі   обиратимемо   кращих  студентів-стипендіатів,  котрі  вкладатимуть  свої  знання  та наполегливу працю в розвиток нашого Товариства.

До новин розділу