Співпраця з покращення матеріально-технічної бази закладів профосвіти продовжує діяти

ПрАТ «Львівобленерго» продовжує тісну співпрацю з навчальними закладами Львівщини з метою якісної підготовки молодших спеціалістів, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

До Товариства звернулося керівництво Дрогобицького коледжу нафти і газу з проханням посприяти у модернізації матеріально-технічної бази навчального процесу, відповідно до сучасних вимог стандартів освіти.

Для того, аби осучаснити процес навчання студентам коледжу за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», працівники технічної дирекції Товариства передали навчальному закладу низку навчальних макетів електричного обладнання та засобів захисту. Відтепер майбутні енергетики зможуть докладно ознайомитися з електротехнічним обладнанням, яке найчастіше використовують у своїй роботі працівники ПрАТ «Львівобленерго». Покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів – крок до залучення молодих спеціалістів на роботу в Товариство.

Також у вересні студенти будуть проходити виробничу практику у структурних підрозділах Товариства, де закріплять свої знання уже безпосередньо на місцях, які, сподіваємося, в майбутньому стануть для них робочими.

Свою подяку для технічної дирекції у листі висловив директор коледжу – Баб’як Мирон Михайлович: «Дрогобицький коледж нафти і газу висловлює Вам щиру подяку за надану коледжу благодійну допомогу навчальними макетами електричного обладнання. Особливу вдячність за організацію допомоги висловлюємо Володимиру Васильовичу Романишину – заступнику технічного директора ПрАТ «Львівобленерго». Надана Вами допомога є необхідною для кращого засвоєння теоретичного матеріалу студентами коледжу. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів та постійного зростання ділового іміджу Вашого підприємства».
  

До новин розділу