Фахівці ВК та УП виступили у Відділах освіти на засіданні Ради директорів шкіл

Співпраця ПрАТ “Львівобленерго” з професійно-технічними навчальними закладами триває вже декілька років поспіль. Її основною метою є сприяння у підготовці висококваліфікованих спеціалістів  та працевлаштування кращих студентів у структурні підрозділи Товариства.Учням та студентам надається  можливість: проходження практики; участі у професіографічних екскурсіях на енергооб’єкти Товариства (за сприянням технічної дирекції); перегляді  професійних тематичних фільмів;  участі у  тренінгах саморозвитку та лідерства; у  спортивних турнірах тощо.
В рамках соціального партнерства розширюється пошук нових форм співпраці ПрАТ «Львівобленерго» з навчальними закладами м. Львова та Львівської області.
26 жовтня за сприяння начальників Жовківського  та Миколаївського районів електричних мереж фахівці ВК та УП мали змогу виступити у Відділах освіти на засіданні Ради директорів шкіл зазначених районів. Відбулась коротка презентація Товариства, і з метою профорієнтації школярів, надана інформація про можливі напрямки співпраці. Також, було наголошено, що Товариство зацікавлене у наданні робочих місць і випускникам минулих років, і батькам учнів, які на даний час, можливо, шукають роботу.
Висловлюємо подяку начальнику Жовківського РЕМ—Овдейчуку Максиму Вікторовичу та начальнику Миколаївського РЕМ—Федору Андрію Зіновійовичу за допомогу в організації зустрічі з освітянами.
 

До новин розділу