Зустріч зі студентами Львівського національного аграрного університету

Триває співпраця ПрАТ «Львівобленерго»   з Львівським національним аграрним університетом.
 Завдяки такій співпраці,  активні та талановиті студенти факультету механіки й енергетики мають можливість отримати відповіді на запитання  про роботу в Товаристві, перспективи кар’єрного росту, а також стати учасниками заходів, які в майбутньому допоможуть розвиватись молоді в енергетиці, а це: проходження практики, екскурсії на енергооб’єкти компанії, перегляд професійних тематичних фільмів,  тренінги саморозвитку та лідерства, спортивні турніри тощо.
7 лютого 2019 року працівники ВК та УП відвідали навчальний заклад.
Для студентів було проведено показ фільму про ПрАТ «Львівобленерго», відбулась презентація Товариства.


Начальник ВК та УП - Цимбаліста О.В., дала відповіді на запитання про проходження практики; отримання іменних стипендій від Товариства; наявні вакансії та процедуру працевлаштування в ПрАТ “Львівобленерго”.
Ольга Василівна наголосила, що енергетика залишається перспективним напрямком.Професія енергетика – соціально важлива, лежить в основі економіки держави, є затребуваною наринку праці і пропонує широкий спектр можливостей щодо самореалізації. Це дає унікальні можливості для професійного і кар’єрного росту майбутніх спеціалістів, а ПрАТ «Львівобленерго» зацікавлене у професійних висококваліфікованих спеціалістах і всіляко їх підтримує.


 
До новин розділу