«Подаруй дитині посмішку»

Щороку активісти Ради молодих енергетиків ПрАТ “Львівобленерго” відвідують дитячі будинки і сиротинці, дарують увагу та тепло діткам.

І цей рік не став виключенням.Представники РМЕ виконавчої дирекції цьогоріч знову відвідали 4 дитячих будинки сімейного типу у с.Пнікут Мостиського району, які налічують понад 40 дітей різного віку та подарували їм свято. Завдяки небайдужості та пожертвам працівників, спільними зусиллями вдалося зібрати 3032 грн., книги, іграшки та дитячий одяг. На зібрані кошти закупили інтерактивні розвиваючі дошки та санчата, а також мандарини і солодощі, які ще більше потішили діток, бо такі подарунки, не тільки корисні, а ще й смачні.

Неприховані радощі, щирість та вдячність малечі годі передати словами, позитивні емоції діток просто незабутні, їх варто бачити на власні очі. Хотілося б дарувати такі радісні моменти не лише під час благочинних акції та свят, а й щодня допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Безмежно вдячні усім працівникам, які не залишився осторонь, долучилися до доброї справи і допомагали усім, чим могли. Разом ми зробили гарний вчинок:віддали частинку свого тепла, ласки, радості тим діткам, яким так цього не вистачає і які найбільше на це заслуговують.

Сподіваємось на Вашу подальшу активність, підтримку, чуйність та ентузіазм у проведенні майбутніх акцій.

Пам’ятаймо одвічну народну мудрість, яка вчить нас: «Роби добро і воно повернеться тобі сторицею»!

 
До новин розділу