Енергетики посадили 10 000 дерев у лісі

Садили дерева  на території Комарнівського лісництва державного підприємства ”Самбірське лісове господарство” неподалік села Колодруби Миколаївського району. Екологічну акцію організували Рада молодих енергетиків компанії спільно з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
 
Екологічна акція проходила 20 квітня у переддень Дня довкілля.  
 
Працівники лісництва розповіли та показали енергетикам як садити дерева та  роздали знаряддя праці - рукавиці,  меч Колесова, відра та саджанці дворічної модрини європейської. Засаджували ділянку на якій минулоріч вирубали дерева сосни, що дозріли свого віку. 
 
Енергетики розділились по двоє – один працівник мечем Колесова викопував яму, інший садив сіянець в яму, засипав землею та трамбував. Відстань між рядами мала бути  два метри, а між саджанцями один метр. 
 
Працівники лісництва допомагали та за потребою консультували енергетиків. Висадили 10 000 дерев на двох гектарах.
 
За три роки саджанці мають підрости до 80 сантиметрів. Дерево модрини європейської  може досягати максимальної висоти до 50 метрів.
 
Вже за кілька років енергетики можуть приїхати на це місце та подивитись на результати своєї праці – як підросли їхні посаджені дерева.
 
Завершилась екологічна акція для енергетиків пікніком на природі –  частуванням та спілкуванням в неформальній обстановці.
 
До слова, ця екологічна акція проводилась у рамках програми Ради молодих енергетиків “Енергетики Львівщини – рідному краю”, яка триває в “Львівобленерго” вже п’ять років. Представники Ради молодих енергетиків у всіх районах Львівщини висаджують дерева та доглядають за ними біля адміністративних будівель компанії, в парках, скверах. І цього року молоді енергетики теж провели такий екологічний захід у  всіх районах.
 


 
До новин розділу