ПрАТ “Львівобленерго” – учасник 31-го Ярмарку кар’єри

15 листопада 2018 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості проходив 31-й Ярмарок кар’єри, який організували Львівський обласний та Львівський міський центри зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». 
Товариство є постійним учасником щорічних Ярмарків кар’єри, які є дієвим  інструментом у налагодженні перспективних контактів між працедавцем і потенційними претендентами на вакантні посади. На Ярмарку було запропоновано перелік вакантних посад. На даний час Товариство потребує фахівців

за спеціальністю інженер-електрик  з базовою або повною вищою електротехнічною освітою та працівників на робітничі професії з професійно-технічною освітою електротехнічного напрямку.
У фахівців ВК та УП була можливість поспілкуватись з відвідувачами ярмарку, яких ознайомили  не лише з можливістю та порядком працевлаштування до ПрАТ «Львівобленерго», а  також, розповіли про навчальні програми, які дають можливість працевлаштуватись і паралельно здобувати освіту енергетичного напрямку.
На ринку праці ПрАТ «Львівобленерго» виступає як партнер у реалізації державної політики зайнятості населення. Активна співпраця з Центрами зайнятості Львова та області є сьогодні одним з важливих напрямів роботи з підбору персоналу.

 
ВК та УП
Тел.:239-21-06

 

 
До новин розділу