Круглий стіл: «Перше робоче місце в умовах трудової міграції української молоді за кордон»

15 листопада фахівці ВК та УП ПрАТ «Львівобленерго», як  представники компанії-підписанту Пакту заради молоді -  2020, взяли участь у круглому столі: «Перше робоче місце в умовах трудової міграції української молоді за кордон», який відбувся у Львівській обласній державній адміністрації.
             Окрім компаній – підписантів ПАКТУ, учасниками круглого столу були: Молодіжна Рада Обласної профспілки Львівщини, молодіжні громадські організації, структурні підрозділи ЛьвівськоїОДА, Львівський обласний центр зайнятості, представники профтехосвіти та інші.
Зокрема, присутні порушили питання реального стану речей на ринку молодіжного працевлаштування та трудової міграції.
Під час дискусії учасники розглянули актуальні молодіжні програми працевлаштування та напрацювали спільний план дій у напрямку збалансованого ринку праці.
Як зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський зазначив, що згідно з опитуванням Міністерства молоді та спорту України «Молодь України-2017», 25,8% опитаної молоді має вищу освіту, 47,2% опитаних мають роботу, 51,4% працевлаштованих мають роботу за місцем проживання, а 54,3% молоді працює в обласному центрі.
Також 45,5% молоді вважає, що отримана ними освіта дає можливість їм розвиватись у трудовій сфері. Понад 30% готові відкривати власний бізнес.
Серед ТОП – 3 найпривабливіших професій для молоді у 2017 році: бізнесмен – 45,2%, юрист – 36,1%, IT  спеціаліст–31,2%.
У межах круглого столу присутні обговорили комплексні рішення та напрацювання спільного плану дій задля недопущення відтоку кадрів за кордон, зокрема трудової міграції української молоді.

ВК та УП

 
 
До новин розділу