Благодійна акція «Подаруй дитині посмішку»

19 грудня представники Ради молодих енергетиків навідались до малечі у селі Пнікут Мостиського району Львівської області, де проживає близько сорока дітей-сиріт, щоб створити святкову атмосферу, поділитися гарним настроєм та турботою, розділити з ними радість свята Працівники нашого Товариства стали добрими помічниками Святого Миколая – покровителя усіх нужденних дітей, і спільними зусиллями зібрали 7560 гривень (ця сума стала найбі-льшою за всі роки проведення таких благочинних акцій!).
Купили сезонні фрукти, печиво, найбільш необхідне канцелярське приладдя, зошити, альбоми, розмальовки, розвиваючі ігри. Зібрали дитячі речі, солодощі, іграшки. На заклик відгукнулися не тільки керівники та працівники виконавчої дирекції, а й колеги з СО «Львівенергоавтотранс», також кожна дитина отримала солодкий пакуночок від профспілки Товариства.
Молоді енергетики в районах електричних мереж також долучились до благодійної ініціативи, зокрема у Мостиському РЕМ організували збір коштів. Зібрали 2810 грн. і передали працівникові РЕМу Лаврисю Андрію Степановичу, інженерові з технічного аудиту для придбання дитячого теплого одягу та взуття. Оскільки він є одиноким батьком та виховує двох дітей віком 9 і 6 років.
Невимовно дякуємо усім за небайдужіть та чуйність!
 

До новин розділу