Про роботу ЦПФЕ

Щоб бути здоровим, необхідно хоча б раз на рік проходити обстеження у лікаря, і не ігнорувати видимі ознакиз ахворювання.
 Хвороба не страшна, коли вчасно почати лікування і постійно дбати про своє здоров’я.
             Кожне захворювання має певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювання в цілому.
Ми не завжди приділяємо належну увагу  симптомам захворювань і не усвідомлюємо можливі наслідки. Ряд захворювань спочатку складно розпізнати, ми списуємо погане самопочуття на погоду, втому , але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно.
Психофіологічна експертиза допоможевчасно звернути увагу на  слабкі місця  організму і попередити  можливі проблемиз здоров’ям.
Наявність двох - трьох змінених якостей організму  свідчить про  передзахворювальний стан, що може впливати на  професійну придатність.
Працівники ЦПФЕ підготували буклети для осіб, які проходять тестування, щоб пояснити вагомість обстеження.
У 2018 році  у ЦПФЕ ПрАТ «Львівобленерго» пройшли обстеження 2 754 осіб, які отримали 4 888 Висновків та Протоколів ПФЕ про можливість виконувати роботи підвищеної небезпеки. 
 Цього року ми проводили тестування не лише на Львівщині, а і у Рівненській, Тернопільській, Івано -  Франківській та  Закарпатській областях.
 Працівники ЦПФЕ проводять також тренінги, які допомагають зрозуміти результати обстеження.
Бажаєте поповнити свої знання з питань збереження психофізіологічних якостей -  звертайтеся до ЦПФЕ за телефоном 239-24-07 – ми запропонуємо Вам тренінги корекції функціонального стану та  відновлення професійно важливих якостей: «Як покращити пам'ять, увагу», «Методики відновлення зору», «Адаптація – складова успіху», «Контроль емоцій», «Оздоровлення, механізми управління здоров’ям». Тренінг - це гра, де все ніби не насправді, однак досвід Ви отримаєте справжній.
 
ЦПФЕ
Тел.: 239-24-07
Е-адреса: levkevych@loe.lviv.ua

 

До новин розділу